STATUS QUO

Вибираємо постачальника електроенергії

електропостачання

Клієнт, який втратив постачальника електроенергії, повинен вибрати нову компанію, яка продасть йому електроенергію якомога швидше. Вам потрібно покладатися на перевірені та надійні компанії, які будуть відповідати умовам контракту. Зокрема зверніть увагу на компанію http://megatrading.com.ua/ Megatrading, яка пропонує якісні та доступні послуги з електропостачання на території всієї України..

На що вам варто звернути увагу

Споживачеві електроенергії, якому повідомили, що його поточний постачальник енергоносіїв "перестав забезпечувати продаж електричної енергії", не слід боятися, що у нього не буде електропостачання. Місцевий дистриб'ютор електроенергії підпише контракт із резервним постачальником від імені замовника, оскільки це закон.

Варто якнайшвидше замінити резервну угоду з обраним постачальником енергії

Це потрібно робити навіть тоді, коли постачальник є резервним продавцем, оскільки цінові умови у контрактах на резерви інші, ніж у комерційних пропозиціях. Погодьтеся, це важливо!

Вирішуючи вибрати компанію, у якої купуватиме електроенергію, крім комерційних умов, ви також повинні оцінити довіру до суб’єкта господарювання, з яким ви плануєте підписати контракт. Звертайтеся до економічних суб'єктів, які мають досвід та усталену позицію на енергетичному ринку, і закликають вас скористатися їхпропозицією.

Компанія повинна мати пропозиції для всіх груп споживачів - як окремих, так і компаній - не лише вигідні комерційні умови, а й товари, послуги, пристосовані до різних очікувань. Клієнти домогосподарств, а також малих та середніх підприємств можуть скористатися, наприклад, пропозиціями енергопостачання в поєднанні з послугами техніків. Є також пропозиції для житлових громад та державних установ.