Київстар оголошує набір стажерів за напрямком B2B SALES. До участі в проекті запрошуються студенти від 3 курсу та непрацевлаштовані на даний момент спеціалісти, які бажають отримати досвід в сфері продажу корпоративних IT-рішень. Збір заявок проходить до 4 квітня.

Стажування проходитиме в рамках програми STARt Yourself та продовжуватиметься 4 місяці. Стажери будуть офіційнооформлені в штат компанії, отримуватимуть зарплату. Для студентів передбачено гнучкий графік роботи, який адаптується до розкладу занять у ВУЗах.

Крім можливості за результатами стажування приєднатися до колективу компанії на постійній основі, стажери також отримають загальні навички роботи у великій компанії, познайомляться з бізнес-процесами, пройдуть курс особистісного розвитку, матимуть можливість користуватися навчальними платформами компанії. Та головне - стажери отримають цінний вузькопрофільний досвід:

  • знання інструментів та основ В2В-продажів: робота CRM-системами, ведення воронки продажів, навички проведення зустрічей та ведення складних угод;
  • загальні знання про сучасні телеком та IT-рішення для бізнесу: хмарні технології на базі Microsoft, BigData-продукти, М2М технології тощо.

Подати заявку на участь у проєкті:https://kv.st/1uy