Профільні системи укомплектовані знімними штапиками, що дозволяють частково розібрати віконний або дверний блок. Завдяки цьому будь-якої миті можливо замінити склопакети у вікні у разі пошкодження або для покращення теплотехнічних характеристик виробу. Такий ремонт набагато простіше та економічніше, ніж заміна всієї конструкції, в якій часто немає особливої потреби. Можливість заміни передбачена для всіх видів вікон із будь-яких профільних систем:

  • пластикових;
  • алюмінієвих;
  • дерев'яних;
  • комбінованих.

Сам процес вилучення старого склопакета та встановлення нового не забирає багато часу та не вимагає виконання повного демонтажу віконного блоку чи стулки.

У яких випадках можлива і доцільна заміна склопакета

Виробникам вікон вигідно, щоб люди, які звернулися до них за допомогою, замінили всю конструкцію повністю. Однак така необхідність виникає при серйозному порушенні початкової геометрії форм рами або значних ушкоджень профілю. Найчастіше подібне спостерігається:

  1. При суттєвому просіданні фундаменту.
  2. Через порушення несучих конструкцій на нижніх поверхах.
  3. Внаслідок спроби злому.
  4. Після вибуху як у внутрішніх приміщеннях, і з боку вулиці.
  5. Внаслідок природної розгерметизації (при тривалій експлуатації склопакети поступово втрачають свої властивості).

Зазвичай у таких випадках на місце виїжджають фахівці компанії Балкони та Вікна та оцінюють стан рам та профілю. Якщо ж скло розбилося внаслідок удару, то завдання суттєво спрощується – у цій ситуації рами найчастіше зберігають колишню геометрію, і достатньо замінити склопакет.

Заміна склопакетів виконується не тільки внаслідок їх механічних пошкоджень та розгерметизації. У ряді випадків власників вікон перестає влаштовувати рівень тепло-або звукоізоляції цих виробів. У таких ситуаціях практичніше обмежитися заміною склопакетів і мінімумом витрат поліпшити характеристики віконних або дверних блоків.

Деякі власники вікон у прагненні заощадити хочуть обмежитися мінімальним ремонтом. У разі механічних пошкоджень, які не мають наскрізного характеру, їх цікавить, наскільки можлива заміна скла у склопакеті? У принципі для виконання цієї процедури існує робочий спосіб. Однак при виконанні такої послуги найнятими фахівцями вигідніше замінити склопакет повністю. Це пов'язано з тим, що технологія встановлення нового скла є досить трудомісткою, і професіонали включать у рахунок витрачений час. Практичніше скористатися нагодою та встановити нову покращену модель.