Скоро Новий рік та Різдво, тому хочеться підготуватися до цих свят як слід вже сьогодні. Встановити ялинку в такому місці, щоб вона радувала своєю красою всіх домочадців, стала головною окрасою будинку, принесла успіх та радість на свята. Якщо штучна ялинка вже є і знаходиться на зберіганні – добре. Але раптом ще доведеться зайнятися покупкою цього новорічного символу – варто переглянути актуальні варіанти тут. Величезний вибір, доступні ціни, доставка по всій Україні – саме ті фактори, які допоможуть швидше визначитись.

Ідеальне місце для ялинки

 1. Зона біля святкового столу - тут новорічний символ завжди буде на виду (або, як мінімум, під час їжі). Підніме настрій, порадує своєю красою, допоможе розслабитись.
 2. Біля вікна - природне освітлення розкриє всю красу штучної ялинки і вона виглядатиме чудово цілий день. Крім того, стане справжнім дивом у моменти, коли за вікном падає сніг, створюючи чарівну атмосферу.
 3. Поблизу каміна – зрозуміло, на певній відстані, щоби не нашкодити дереву. Ідеальне місце для створення романтичної, затишної обстановки, ведення бесід, сімейних посиденьок.
 4. Недалеко від дивана та крісел - така собі зона відпочинку у денний та вечірній час. Добре, якщо декор новорічного дерева буде підібраний відповідно до кольору інтер'єру. Так, композиція виглядатиме гармонійно, зі смаком.
 5. Підвищення чи підстановка (п'єдестал) – можливість продемонструвати всю красу та оригінальність штучної ялинки, адже вона буде у центрі уваги. Якщо деревце негабаритне – його можна встановити на тумбочці, журнальному столику. Високу ялинку краще поставити на спеціально підготовлену підставку.

Рекомендації по фен шую

Хочете, щоб удача супроводжувала весь наступний рік? У такому випадку варто врахувати прості, але дієві правила:

 • Верхівка новорічного дерева не повинна торкатися стелі (інакше це порушить потоки позитивної енергії).
 • Середні габарити – золота середина.
 • Прикрашати ялинку потрібно в хорошому настрої.
 • Якщо хочеться здобути щастя у сімейному житті – варто встановити головний атрибут Нового року у дальній правий кут будинку.
 • Для покращення взаєморозуміння варто вибрати розташування зліва від входу.
 • Парні прикраси - символ гармонії, любові, достатку.

Дотримуючись простих правил, можна не тільки креативно прикрасити своє житло до Нового року, а й здобути спокій, порозуміння, щастя, успіх на наступні 365 днів.