Можливо раніше ви не чули про ГО «ТРП» Таргет». Ця організація надає послуги, пов'язані зі стикуванням конвеєрних стрічок (причому різних типів).

Перейшовши за посиланням https://konvejer.com/services.html/styikovka-konvejernyix-lent/, кожен інтернет користувач дізнається, що для цього використовуються спеціальні сполучні елементи або ж перевага надається гарячій/холодній вулканізації. Обов'язковим моментом є застосування оригінальних та високоякісних матеріалів.

Стикування найчастіше виконується прямо на об'єкті замовника. Бригада досвідчених професіоналів зможе приїхати до будь-якого українського міста, причому занадто довго чекати не доведеться.

У деяких випадках стикування виконується на власному виробництві цієї компанії. Готовий виріб буде надіслано клієнту тим способом, який є зручним для останнього. У результаті будь-яке замовлення виконується максимально швидко, вдається значно скоротити витрати.

Бажаєте скористатися такою послугою, але у вас є запитання? Зверніться до досвідчених фахівців, щоб знайти оптимальне рішення для поставлених завдань.

Холодна вулканізація

Такий спосіб використовується, якщо потрібно виконати стикування транспортних стрічок, що складаються з безлічі шарів і мають резинотканеву основу. Цей метод вважається дуже поширеним, адже передбачає використання спеціальних пристроїв (наприклад, вулканізації преса).

Чому цей варіант став дуже популярним? Тому що він дозволяє з'єднати транспортерні стрічки незалежно від їх ширини. Плюс легко виконується ремонт пошкоджень (розривів чи порізів).

Холодна вулканізація має кілька вагомих плюсів. Серед них виділимо скорочення часу простою конвеєра. Процес стикування, ремонтні роботи – все це має найвищу собівартість.

Стикування легко виконується фахівцями навіть там, де не можна виконати розміщення громіздкого обладнання. Експерти дотримуються всіх вимог, коли виконують свою роботу, тому в міцності стику можна не сумніватися. При будь-яких пошкодженнях (поперечні/поздовжні порізи або наскрізні пробої) вартість ремонтних робіт не буде надто високою.

Стикування стрічки може виконуватися прямо на конвеєрі. Цей спосіб вважається ідеальним, якщо йдеться про стрічки, що використовуються в шахтах. Там просто не можна використовувати матеріали, які при роботі вибивають іскру.

Щоправда, у випадку холодної вулканізації є певні обмеження. Наприклад, стрічки не можна використовувати при температурі вище +80оС та нижче -45оС. Мінімальна температура навколишнього середовища під час виконання поставленої задачі дорівнює +5оС.

Гаряча вулканізація

Ще один надійний спосіб, що дозволяє виконати стикування конвеєрних стрічок, який є досить ефективним. Деякі підприємства використовують теплостійку продукцію. У разі підходить лише гаряча вулканізація.

Серед переваг виділимо можливість запустити стрічку одразу після того, як завершилися всі роботи, пов'язані зі стикуванням.