Якщо людина планує керувати транспортним засобом, то йому необхідно обов’язково отримати посвідчення водія. А для цього потрібно закінчити автошколу, здати тести на знання теорії та практичні испити. Задля економії часу на сайті https://leogart.lviv.ua/ можна зробити запис на навчання у режимі онлайн за личені хвилини. Після цього в телефонній розмові узгоджуються дата початку занять, графік їх відвідувань та оптімальна схема оплати.

Що треба взяти до уваги

На Україні існує декілька категорій водійських посвідчень. Наявність кожного з них дає право керувати певним типом транспортних засобів: мотоцикли, легкові або вантажні автомобілі. Універсальним є посвідчення з індексом С. Його власник має право сідати за кермо будь-якого автомобіля, включаючи мотоцикл або мопед, а також автобус або навіть автопотяг.

Слід зазначити, що обираючи категорію слід звернути увагу на деякі особливості. У першу чергу – це вартість навчання, яка може відрізнятися. При цьому окремо сплачується теоретична та практична частини навчання. Хоча слід зазначити, що існують знижки, які надають можливість зекономити.

Також в залежності від категорії відрізняється і термін отримання посвідчення. Максимум – це 3,5 місяці, включаючи тренування на міских вулицях.

Переваги автошколи

Є декілька доводів на користь того, щоб зробити вибір саме цього варіанту. Серед них доцільно зазначити наступні:

  • зручне розташування в різних районах міста;
  • обладнанні аудиторії, наявність інноваційної методики навчання та необхідних технічних засобів;
  • сучасні автомобілі з механічною або автоматичною коробкою передач на вибір студента;
  • можливість оплати навчання частинами за складеним графіком.

 

Сюди ж можна додати доброзичливе ставлення з боку інструкторів та індивідуальний підхід до кожного слухача. До того ж передбачено навчання у зручний час, включаючи ранок або вечір, неробочі дні.

Щоб відвідувати курси потрібен мінімальний пакет документів. До переліку увійшли паспорт та податковий номер, медична довідка за встановленою формою, декілька фотокарток.