Якщо ви водій зі стажем, то, напевно, знаєте, що таке захисна плівка на авто. Вам запропонують послугу обклеювання авто плівкою при покупці його в салоні, та й в автомайстернях часто про неї говорять. Давайте детальніше розберемо, що це за плівка така, навіщо вона потрібна і як її правильно підібрати.

Антигравійна плівка

ВІД ЧОГО ЗАХИЩАЄ ПЛІВКА?

 

Антигравійна плівка недарма так називається. Основна її мета – захист автомобіля від дрібних подряпин та ушкоджень, які виникають внаслідок агресивної дії навколишнього світу. Це гравій, дрібні камінці, пісок, крихти асфальту, які радісно вилітають з-під коліс машин, що проїжджають повз, а також лід і град, і навіть гілки, які можуть завдати серйозної шкоди лакофарбовому покриттю кузова.

 

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

 

Перш ніж обклеїти авто плівкою, потрібно розібратися, які цілі ви переслідуєте. Поліуретанова плівка надійніша (і дорожча), тому якщо ви хочете тільки захистити ЛКП, сміливо вибирайте її. Однак якщо ви впевнені в собі, не хочете сильно витрачатися та взагалі бажаєте за допомогою плівки освіжити зовнішній вигляд свого авто, можете вибрати вінілову.

 

Порівняємо декілька важливих характеристик цих двох видів плівки:

 

Поліуретанова

Вінілова

Товщина

180-203 мкм

120-150 мкм

Прозорість

Прозора, може бути з ефектами

Різнокольорова

Світлопроникність

Так

Ні

Строк експлуатації

7-10 років

до 5 років


 

ОБКЛЕЮВАННЯ АВТО ПЛІВКОЮ — ЯКА ЦІНА?

 

Ціна послуги може бути різною і залежить від кількох факторів, починаючи від того, які частини авто ви хочете обклеїти, і закінчуючи видом та виробником плівки. Обклеїти авто тільки в найвразливіших місцях буде дешевше, ніж повністю. Зазвичай це капот, фари, крила та дах. Про вид плівки ми вже сказали вище: ви можете вибрати вінілову або поліуретанову. Також варто звернути увагу на країну-виробника та не вестись на дешеві китайські аналоги.