Сьогодні як ніколи актуальною звучить тема щодо реалізації сучасного виду твердого палива для систем опалення як у побуті, так і в промисловості – паливні брикети з відходів виробництв, різної природної сировини, листя, соломи, тирси та стружки, соняшникової лушпиння, хвої та очерету.

З'явилися підприємства, які озброїлися спеціальним обладнанням та займаються переробкою відходів та природної сировини та під високим тиском формують заготівлі, придатні до застосування у системах опалення. Принцип виробництва досить простий, враховуючи той факт, що вся сировина під тиском виділяє лігнін, який є основним сполучним елементом майбутнього паливного матеріалу. Цей факт показує, що для виробництва немає потреби використовувати додаткові хімічні сполучні та на виході виходять безпечні та екологічно чисті матеріали для палива.

Компанія «Drova Kiev» організувала свій фірмовий сайт, на сторінках якого розмістила всі пропозиції щодо придбання паливних матеріалів, у тому числі брикети. На окремій сторінці брикети для опалення виставлені пропозиції всіх видів паливних брикетів, вся технічна інформація та можливості постачання.

Маючи сучасне обладнання, компанія здатна переробити великі обсяги сировини і в залежності від якості вихідного матеріалу створюються брикети різної модифікації, які мають своє маркування та призначені для використання в різних умовах та для різних опалювальних котлів.

Що таке паливні брикети?

На сайті представлені всі зразки існуючих паливних брикетів, найпоширеніші і користуються підвищеним попитом тип RUF - у формі цегли спресована тирса і стружки деревини, брикети ПІНІ КЕЙ відрізняються своєю технологією виробництва, подрібнена сировина під впливом нагріву пресуються в округлі центру всередині, що дозволяє їх використання без вентиляції. Брикети НЕСТРО мають дуже високий ККД, горять набагато ефективніше і становлять безпосередньо конкуренцію вугіллю.

Кожен покупець зобов'язаний знати, що кожен вид паливного брикету відрізняється своєю щільністю, яка безпосередньо впливає на коефіцієнт тепловіддачі. Такий вид палива часто використовують для опалення приватних будинків, дач, саун, лазень, виробничих підприємств та котелень, собівартість кожного виду відрізняється, необхідно враховувати технології їх виробництва та марку виробника.