Системи відеоспостереження сьогодні можна зустріти на різних об’єктах: це житло, квартири, офіси. Типів камер багато. Серед них є міні відеокамери, які дозволяють вести постійний прихований моніторинг обстановки, що оточує.
Де використовується техніка
Можна навести багато ситуацій. Поширений випадок – негласне спостереження за співробітниками офісу, відвідувачами магазинів. В оселях камери встановлюють тоді, коли там часто знаходяться сторонні особи (наприклад, няня яка доглядає за дитиною).
Присутня техніка також у банкоматах для фіксування процесу зняття готівки або здійснення інших операцій. Встановлюють відеокамери також у транспорті для спостереження за порядком у салоні і контроля оплати проїзду.
Як вибрати потрібне обладнання
На ринку пропонується багато типів пристроїв, які відрізняються між собою конструкцією, можливостями, порядком монтажу. Тому перед придбанням доцільно зважити одразу декілька чинників.
Якщо брати до уваги зовнішній вигляд, камери можуть бути корпусними або ні, з дротовим або бездротовим живленням. В залежності від місця розташування є окремі моделі для вулиць та приміщень.
У випадку, коли цікавлять додаткові опції, то є камери з можливістю віддаленого доступу через смартфон або за допомогою інтернету. Багато моделей також мають опцію запису зображення. Треба також брати до уваги і спосіб активації камери: за датчиками руху або звуку.
У разі придбання прихованої камери слід пам’ятати, що використання окремих технічних засобів обмежено законодавством. Тому слід попередньо у фахівців доцільно отримати необхідну інформацію з цього приводу.
Купити камеру в залежності від існуючих потреб, фінансових можливостей вкрай просто. Достатньо на сайті ознайомитись з каталогом техніки, яку пропонує продавець, та зробити необхідний вибір. Замовлення робиться у режимі онлайн.
Попередньо фахівці компанії нададуть усі необхідні консультації стосовно вибору тієї чи іншої моделі, особливостей її монтажу, використання та обслуговування. Обов’язково будуть оформлені усі необхідні гарантійні зобов’язання.