Наближається останній зимовий місяць з його різдвяними та офіційними святами. Афіша грудня у свою чергу допоможе приємно провести дозвілля людям будь-якого віку, враховуючи і дітей. Адже заплановано різні концерти та інші заходи за участю популярних виконавців та інших артистів.

Основні подробиці

На сайті є інформація про концерти, вистави, дитячі свята та інші цікаві культурні події, які пройдуть у Києві протягом грудня 2023 року. Інформацію наведено наступним чином:

  • стислий опис події з зазначенням назви та виконавця (виконавців);
  • місце проведення;
  • дата та час початку.

Також наведено і діапазон цін на квитки. І це також важливий для багатьох момент. Адже є можливість обрати варіант відповідно до власного бюджету. Окрім того з’являється можливість зробити придбання заздалегідь. І це також важливо.

Як купити квиток

Треба здійснити лише декілька зовсім нескладних кроків. Спочатку переглядається власне афіша і обираються ті події які зацікавили. Після натискання на концерті або виставі кнопки «купити квиток» з’являється більш детальна інформація про сюжет, авторів, виконавців тощо. Зазначається також і очікувана тривалість заходу.

Далі натискається ще одна кнопка «купити квиток». Після цього з’являється план глядацької зали. Різними кольорами окрім бузкового помічено місця, які ще залишились вільними. При цьому кожному відтінку відповідає своя ціна квитка.

Щоб придбати квитки треба попередньо зареєструватися на сайті. Таким чином створюється власний особистий кабінет. Розрахунок за заброньовані квитки здійснюється в режимі онлайн за допомогою банківської картки. Цей процес займає лічені хвилини.

Сам квиток може бути надіслано як електронною поштою так і отримано в касі відповідного закладу. Електронний варіант не має потреби додатково роздруковувати. Достатньо показати його на вході за допомогою смартфона або іншого гаджета.

У житті трапляються різні ситуації. Відтак може виникнути потреба у поверненні куплених квитків або їх обміні. Про всі подробиці цього кроку можна дізнатися від працівників технічної підтримки. До них також треба звертатися і у випадку якщо з будь-яких причин квиток не було отримано електронною поштою.

Буває іноді і таке, що концерт або виставу може бути перенесено на іншу дату. Тоді раніше придбані квитки залишаються дійсними. І цей момент також треба взяти до відома.