У водоймищах Краматорська у травні зафіксували значні відхилення в санітарно-хімічних та мікробіологічних показниках. Про це повідомляє Краматорська районна філія ДУ «Донецький ОЦКПХ МОЗ».

В Краматорську 2 постійних створи спостереження на річці Казенний Торець: створ в районі парку «Сад Бернацького», що характеризує річку на вході в місто, і створ «Ясногірівський», що характеризує річку на виході. Окрім річки Казенний Торець, в місті є водосховище селища Василівська Пустош, Маячківське водосховище, Веселовський ставок.

В травні 2024 року за санітарно-хімічними показниками досліджено 5 проб води вищеозначених водоймищ, зареєстровано 5 відхилень (100 %) по створах спостереження на річці Казенний Торець – створу в районі парку «Сад Бернацького» та створу «Ясногірівський», водосховищу селища Василівська Пустош, Маячківському водосховищу, Веселовському ставку по сульфатах, сухому залишку, хімічному споживанню кисня, магнію, біохімічному споживанню кисня за 5 діб, розчиненому кисню.

За мікробіологічними показниками досліджено 5 проб води водоймищ, зареєстровано 2 відхилення (40%) по лактозопозитивних кишкових паличках по створу в районі парку «Сад Бернацького» та створу «Ясногірівський».