У Щастинському районі Луганщини викрито ще трьох колаборантів – новопризначених окупаційною владою псевдоправоохоронців. 

Про це повідомляє Луганська обласна прокуратура. 

Повідомляється, що колаборанти в умовах воєнного стану добровільно обійняли посади у незаконних правоохоронних органах окупаційної адміністрації РФ.

Так, у період березня-квітня 2022 року  30-річний мешканець міста Ровеньки "працевлаштувався" до так званої "прокуратури Новоайдарського району ЛНР", що діє у складі "генпрокуратури" псевдореспубліки.

Ще двоє підозрюваних – 22-х та 28-ми річні мешканці селища Новоайдар. Вони погодилися на пропозицію окупаційної влади піти на "службу" до так званого "Новоайдарського райвідділу внутрішніх справ міністерства внутрішніх справ ЛНР", куди  їх призначено у червні-липні 2022 року.

"Обидві псевдоструктури створені в тимчасово окупованому  Щастинського району Луганщини. На займаних посадах підозрювані, які  раніше не мали досвіду роботи у правоохоронній сфері, дотримуються нелегітимних нормативно-правових актів, впроваджених на території так званої "ЛНР"", - повідомили в пресслужбі. 

Їх дії кваліфіковано як колабораційна діяльність (ч. 7 ст. 111-1 КК України). Фігурантам загрожує тюремний строк до 15 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10  до 15 років та з можливою конфіскацією майна.