Російські загарбники примусово переводять "мобілізованих" з ОРДО на контракти та підтримують "інформаційну блокаду" новоприбулих бійців.

Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України повідомляє в Телеграмі. 

Так, за даними розвідки, "мобілізований" особовий склад 1-го армійського корпусу російської армії, сформованого переважно з жителів ОРДО, масово переводять на військовий контракт. Виявлено, що самі військовослужбовці згоди на це не давали та дізнаються про зміну статусу постфактум. Їм також не надається інформація про суму майбутньої зарплати й терміни нарахування.

На захоплених територіях Херсонської області на передньому краї ворог тримає особовий склад, який нещодавно прибув на війну.

Встановлено, що ці військові взагалі не володіють поточною інформацією про ситуацію на фронті. Зокрема, не знають про обстріли Антонівського мосту та ГЕС, оскільки телефони відібрали, а командування таких даних не повідомляє.

"Солдатський та сержантський склад, а також офіцери нижчої командної ланки не проінформовані про знищення складів та місць дислокації російських підрозділів за останні три тижні. Командування робить все можливе, щоб інформаційна ізоляція підрозділів зберігалась якомога довше і особовий склад вважав, що «все іде за планом»", - зауважили в ГУР.