На Авдіївському напрямку поліцейський екіпаж «Білий янгол» потрапили під ворожий удар під час евакуації цивільних. Про це повідомляє поліція Донецької області.

Ворожий безпілотник цілив по поліцейському авто, в яке щойно сіла цивільна жінка. Лише завдяки щасливому випадку екіпаж і пасажирка залишились живі.

Рятувальний рейс почався з Желанного, де залишилось 116 жителів. Поліцейські привезли людям гуманітарну допомогу загальною вагою 900 кг. У момент розвантаження допомоги неподалік лягли три КАБи — керовані авіаційні бомби.

Селище постійно перебуває під обстрілом, є загиблі. Через це місцеві живуть по підвалах, в одному — аж 20 осіб. Одна з жінок показала свою «віп-кімнату», з якої не виходить вже місяць: гола цегла, труби, імпровізована лежанка. Від запропонованої правоохоронцями евакуації мешканці поки відмовляються.

Друга зупинка — Новоселівка Перша. На підступах до села йдуть важкі бої, будинки лежать в руїнах. «Білі янголи» приїхали забрати 56-річну жінку, яка попросила порятунку. Коли жінка вже сиділа в авто, російські війська вдарили по цьому місцю дроном. На щастя, він влучив не в машину, а поруч. Ніхто не постраждав.

Того ж дня «Білі янголи» евакуювали також 90-річного чоловіка з села Вовче. Дідуся доставили до родичів у Мирноград. Дорога додому теж виявилася непростою — вздовж траси вибухали бомби.

Якщо вам потрібна допомога групи «Білий янгол» на Авдіївському напрямку, телефонуйте за номером:

  • 066-56-19-102.