У так званій «ЛНР» кремль встановив прожитковий мінімум на 22 % нижчий за прийнятий російською владою. При заміні водійського посвідчення медогляд та іспити на окупованих територіях не потрібні – лише паспорт РФ,  у середині грудня окупаційна влада заявила, що готує Сєвєродонецьк до осінньо-зимового періоду.

Про це повідомляє прес-служба ЛОВА.

"Рівні, свої, але тільки на три чверті. Відповідно до постанови уряду РФ наступного року на тимчасово окупованій території Луганщини встановлено регіональний коефіцієнт прожиткового мінімуму 0,78 від федерального. Тобто, жителі так званої «ЛНР» щонайменше рік будуть на чверть бідніші за найбіднішого росіянина", - йдеться у повідомленні.

Важливішою для окупаційної влади за рівень життя населення є насильницька паспортизація. Зокрема, для заміни реєстраційних документів та номерних знаків транспортних засобів жителям псевдореспубліки необхідно пред'явити паспорт громадянина РФ або посвідку на проживання в РФ. Упродовж року ця реєстрація здійснюється безкоштовно та навіть без обов’язкового страхування.

Більш того, заміна посвідчень водія на документ російського зразка проводиться без складання іспитів на право керування транспортними засобами та за відсутності медичного огляду водіїв. Купив права раніше – ніхто цього не перевіряє. Аби мав би паспорт РФ.

Так званий уряд «ЛНР» вчергове «готує» Сєвєродонецьк та навколишні міста до проходження холодів. На дворі друга половина грудня, а окупанти заявляють про початок «відновлення величезної кількості об’єктів, щоб люди без проблем увійшли в осінньо-зимовий період». Минула осінь, зима у розпалі – лише почали готуватися до осені.