У правоохоронній системі Луганщини викрито 6 зрадників, стосовно ще 4 - матеріали обвинувачення передано до суду.

Про це повідомили в Луганській обласній прокуратурі.

За даними слідства, після захоплення території Луганщини 6 правоохоронців зрадили присязі та добровільно пішли «служити» ворогу.

Четверо фігурантів – поліцейські з окупованого Сватівського району, які призначені на псевдопосади у так званому «Троїцькому райвідділі внутрішніх справ мвс лнр», а поліцейський зі Старобільського району перейшов до окупаційного «Марківського райвідділу внутрішніх справ мвс лнр».

Також серед числа зрадників викрито інспектора митного поста «Танюшівка» Луганської митниці. Він продовжив «роботу» у фейковому «державному митному комітеті лнр».

Крім того, за цей тиждень прокурори направили до суду обвинувальні акти стосовно 4 правоохоронців. Троє обвинувачених стали псевдополіцейськими «Біловодського райвідділу внутрішніх справ мвс лнр», ще один – «Старобільського райвідділу внутрішніх справ мвс лнр». Раніше вони працювали у конвойній службі та ізоляторі тимчасового тримання ГУ Нацполіції Луганщини.

Також у Прокуратурі розповіли, що колишня дізнавач главку поліції змінила кваліфікацію та пішла «служити» окупантам до так званої «прокуратури Білокуракинського району лнр».

«На займаних посадах зрадники дотримуються нелегітимних нормативно-правових актів, впроваджених на території псевдореспубліки, а також сприяють утвердженню на території Луганської області російського окупаційного режиму. Наразі усі вони оголошені у розшук. Особам загрожує покарання – 15 років увְ’язнення або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна", - зазначено в повідомленні.