Придбати професійний посуд для кафе, барів, їдалень можна на сайті https://forward-ua.com, інтернет-магазину компанії Форвард®. В електронному каталозі до уваги зацікавлених відвідувачів запропоновано величезне різноманіття столових предметів необхідних для сервірування столів, для подачі на столи замовлених у меню страв. Є різного призначення тарілки, салатники, менажниці (тарілки, що поділені на сектори). Є чайні пари. Набори посуду для спецій. Цукровиці. Френч преси. А під фрукти та тістечка – унікальні вази. Склянки для напоїв, коктейлів. Келихи для вина, фужери. Безліч важливих і потрібних предметів столового призначення, необхідних для сервірувальних потреб.

Якість та стиль

Якість, стиль, довговічність - ось що відрізняє будь-який посуд який у великому асортименті представлений в електронному каталозі інтернет-магазину, на сайті компанії-постачальника посуду. Інтернет-магазин Форвард-Посуд пропонує необмежений вибір товару і залежно від концепції закладу громадського харчування:

  1. Для вуличного кафе.
  2. Для бістро.
  3. Для їдалень,

пропонується різні види посуду. Варіантів безліч. Також на сайті є й більш вишуканий та витончений, дорожчий дизайнерський посуд.

Від і до

Компанія Форвард давно на ринку харчової індустрії України забезпечує професійним посудом від виробників, різноманітним інвентарем різного класу, багато закладів громадського харчування - від вуличних кафе, бістро, їдалень до закладів харчування де пропанується самообслуговування клієнтів. На сайті компанії можна підібрати самі різноманітні товари , серед них є й посуд економ, бізнес чи преміум класу. Від фаянсових та скляних, зносостійких та міцних, довговічних виробів для вуличних кафе та закладів самообслуговування, до витончених виробів з порцеляни преміум категорії. Перейдіть за посиланням в електронний каталог і ознайомтеся з величезним асортиментом товарів. І якщо для вашого закладу потрібний посуд з недорогого сегмента, але з лаконічним дизайнерським рішенням, фарфоровий або керамічний, то й такі вироби є в магазині у великому обсязі.