Мармелад – це унікальні цукерки, що складаються з желатину, підсолоджувачів, ароматизаторів та барвників. Через свою природу йому можна надати буквально тисячі форм, що робить мармелад одним із найуніверсальніших кондитерських виробів.

Мармелад та желейні цукерки, які можна замовити оптом та у роздріб тут, виготовляються шляхом заливання ароматизованого желе у пластикові або силіконові форми. Мармелад буває різних форм та розмірів, наприклад, великі шматочки фруктових цукерок або желейні ведмедики. Прикрасьте свій особливий захід цукерками із натуральними фруктами, зі смаком ананаса чи банана, мармеладом із шоколадним покриттям. Можливо, ви шукаєте желейні цукерки зі свого дитинства. Не забудьте наповнити свою цукерницю смачними желейними частуваннями!

Склад мармеладу та желейних цукерок.

Існує три різні основи желейних цукерок: желатин, пектин та агар-агар.

Мармеладні цукерки виготовляються з:

  • желатину (пектину);
  • сиропу глюкози, цукру;
  • очищеної води;
  • фруктових та рослинних екстрактів;
  • ароматизаторів;
  • барвників;
  • невеликої кількості лимонної кислоти, тощо.

Всі ці інгредієнти з різними характеристиками поєднуються, щоб отримати кращий смак і консистенцію.

Мармелад відрізняється від інших цукерок своєю солодкою жувальною консистенцією, напівпрозорими кольорами та липкою текстурою. Жувальні цукерки зазвичай мають основу з желатину або пектину під час їх виготовлення. Желатин – це білок, який допомагає надати мармеладу характерну еластичність. Він дозволяє використовувати практично будь-яку форму або комбінацію смаків для жувальних цукерок.

Харківська компанія SWELI випускає натуральні мармеладні цукерки, які не містять штучних інгредієнтів. Незалежно від того, що ви любите, у SWELI обов'язково знайдуться желейні чи мармеладні цукерки на будь-який смак! З такою кількістю варіантів може бути складно зробити вибір. То чому б не спробувати їх усі! Завдяки простому онлайн-замовленню з доставкою або самовивозом в інтернет-магазині подбають про те, щоб кожен мав можливість купити саме те, що він хоче.