Ремонт квартир під ключ. При згадці цієї фрази у багатьох стискається все всередині. Чому? Тому що слово ремонт завжди пов'язують з великою кількістю турбот, завдань, і, безумовно, нервування. Колектив компанії Дімар dimar.com.ua знає про це не з чуток. Саме тому ця компанія щодня докладає зусиль для того, щоб Ваш ремонт пройшов як у реаліті шоу. Легко і просто. Достатньо зателефонувати, або залишити заявку, а все інше буде зроблено співробітниками цієї компанії. І обов'язково вам тут запропонують цікаві рішення для Вашої квартири, які не залишать байдужим!

Чому саме Дімар?

Ця компанія займається ремонтом квартир під ключ у Львові та області вже багато років і цінує довіру своїх клієнтів. Тому тут дають гарантію на всі роботи з ремонту квартир. Протягом гарантійного терміну будь-які моменти якості ремонту компанія виправляє за свій рахунок. До речі, тут беруть в ремонт квартири абсолютно будь-якої площі, а також із задоволенням реалізують складні та нестандартні проекти. Професіоналізм і команда дозволяють це робити без втрати якості!

Етапи ремонту квартири під ключ

Перший крок при ремонті квартири - знайомство з компанією. Залишіть заявку, і до вас приїде інженер-кошторисник, який:

  • здійснить огляд;
  • вислухає Ваші побажання;
  • зробить замір;
  • складе докладний кошторис на ремонт квартири під ключ.

Після того, як кошторис та порядок робіт узгоджені, компанія з Вами підписує договір, в якому чітко вказано вартість робіт, а також терміни. З цього моменту починається плідна та комфортна для Вас співпраця. Вам не потрібно турбуватися про доставку будматеріалів. Завдяки налагодженій схемі логістики час простою зведено нанівець. Розробка дизайну проекту (при необхідності) Після підписання договору з Вами зв'язується дизайнер, який разом з Вами створює квартиру вашої мрії. Створюється:

  1. Планування.
  2. Технічна документація.
  3. Підбір чистових матеріалів.
  4. Розміщення меблів.

При замовленні дизайн проекту, Ви будете впевнені в результаті на 100%. Всі розетки та вимикачі будуть на своїх місцях, а технічна документація дозволить прискорити роботи. Готовий дизайн проект – це не тільки приклад оформлення інтер'єру, але й чітка інструкція для будівельників. Ремонт квартири під ключ містить капітальні, інженерні та оздоблювальні роботи. Починається все з перепланування приміщень, перенесення стін, а далі розпочинаються інженерні роботи з прокладання всіх комунікацій. Після цього починаються чорнові та чистові оздоблювальні роботи. Всі роботи виконуються у суворій відповідності до СНІП та ДСТУ. Для виконробів компанії це не порожній звук. На заключному етапі виконроб здає Вам виконані роботи, робітники виносять будівельне сміття з приміщення.