Акрилові фарби мають велику популярність та знайдуть місце для  застосування в усіх сферах вашого життя. Велика палітра насичених кольорів допоможе з легкістю підібрати необхідний під ваш інтер'єр, або ж доповнить дизайн майбутнього виробу. Рівномірна текстура фарби та стійкість до багатьох умов дозволить виробам на які була нанесена фарба залишатися яскравими.

Чому акрил?

Серед інших типів фарб акрилові користуються найбільшою кількістю переваг. Однією з головних особливостей є їхня стійкість до ультрафіолетового випромінювання - це дає їм можливість широкої сфери використання, фарба стійка до різних погодніх факторів (сонячного світла, вологи, води та механічних впливів).

Для людей які постійно працюють з фарбами однією з важливих умов є їхній запах, точніше його відсутність. Фарби на акриловій основі не мають запаху, тому з ними зручно працювати довгий час і без шкоди для здоров'я. 

Де можна використовувати акрилові фарби?

Акрилові фарби https://100idey.com.ua/rozpis-ua/akrilovi-farbi-ua найчастіше використовуються в живописі, однак вони є чудовою знахідкою для людини яка хоче урізноманітнити дизайн своєї оселі. Через хорошу щільність, та велику гаму кольорів і відтінків їх легко підбирати для робіт на стінах, одязі, автомобілях і будівництві. 

Акрил в мистецтві

На сьогоднішній день більшість художників обирають для своїх витворів мистецтва саме акрил. Фарби легко лягають на будь-які полотна, перед початком малювання акрилом за бажанням можна грунтувати полотно. Період засихання фарб після нанесення дуже короткий, тому з ними можна працювати в швидкому темпі та не перейматися за можливість розмазати малюнок.  При висиханні фарби не тріскаються, тому чудово підійдуть для розпису глиняного посуду. 

                     

Акрил та декорування

Останнім часом в моду ввійшов тренд розпису на одязі. Можна чудово провести час з сімєю та дітьми розмальовуючи старий одяг, або ж створити авторський дизайн кофти та подарувати її на день народження. Малюнки, крилаті вислови, символи, все це можна зобразити на одязі за допомогою акрилових фарб. Через властивості акрила малюнок на одязі не вигоратиме та не змиється після прання. Акрилові фарби мають різноманітну структуру, серед них видиляють матові фарби, глянцеві та особливо неперевершені в декоруванні - перламутрові https://100idey.com.ua/rozpis-ua/akrilovi-farbi-ua/farbi-akrilovi-perlamutrovi-ua. Завдяки такій різноманітності можна робити акценти на певних деталях, або ефектно обрамити композицію цікавим доповненням у вигляді відблиску, або переливу. 

Акрил в будівництві 

Такого роду фарби чудово лягають на різні види поверхонь, тому ними зручно покривати стіни, стелі, меблі, фурнітуру та доповнювати дизан кімнати за власним смаком, тому для тих кто робить косметичний ремонт краще купить акрилову фарбу

Перед початком роботи з акриловими фарбами їх достатньо лише розчитини у воді в правильному співвідношенні, та підготувати поверхню на яку вона буде наноситися. 

Створювати неймовірні дезайнерські вироби за допомогою акрилових фарб легше ніж вам здається - варто лише розпочати!