Найперші асоціації з життям у котеджному селищі пов'язані з галявинами біля будинку, мангалом та басейном, затіненим ароматним садом, з маленьким городиком, на якому росте своя зелень, огірки та інше. А також це просторий будинок з каміном, де так затишно бавити вечори в сімейному колі або влаштовувати застілля з друзями, коли далеко від буденної метушні можна відвести душу в колі однодумців.

Життя у котеджному селищі

Безперечно одна дуже важлива перевага, яку надає котеджне містечко біля Києва Золоче – тут можна втілити всі свої ідеї та мрії та облаштувати власне житло саме так, як того хочеться. Можна за бажанням спорудити:

  • басейн;
  • сауну;
  • гімнастичний зал;
  • облаштувати більярдну;
  • розбити зимовий сад;
  • зробити вікна в підлогу.

Майже нічого з цього не доступно в міській квартирі.

Доступність транспортних шляхів

У наш час для людей дуже важлива мобільність, тому має велике значення, скільки часу доводиться витрачати на дорогу від дому до роботи. Котеджні селища розміщуються на околицях міст, і для мешканців деяких з них дуже прикрою перешкодою є пробки на в'їзді в місто в години пік, що забирають багато годин. Ця проблема сьогодні повсюдно дуже актуальна, тому в сучасному підході до будівництва котеджних селищ питанню зручних комунікацій приділяється велика увага. У зв'язку з цим місця для будівництва обираються з урахуванням транспортної інфраструктури. Але Золоче є приємним виключенням у цьому сенсі. Місто недалеко, а інфраструктура чудово розвинута.

Територія під охороною

Маючи у власності будь-яку нерухомість, люди намагаються її убезпечити. Тим більше, якщо йдеться про елітні будинки. Власники вживають заходів охоронного характеру, що дозволяють їм не допустити проникнення сторонніх на свою територію. І перший із таких заходів – висока огорожа. Зазвичай господар більше приділяє уваги його функції, а зовсім не естетиці, тому у всіх оточуючих ці безликі сірі стіни не можуть викликати нічого іншого, крім туги та інших неприємних асоціацій, які змушують задуматися про те, що там так старанно приховують за такими парканами. Велику перевагу в цьому плані надає територія котеджного селища Золоче, де охороняється, де немає необхідності перетворювати будинок на фортецю.

Життя в оточенні природи

Життя сучасної міської людини настільки далека від природи, що деякі зовсім не потребують вибратися, наприклад, у ліс. Урбанізація та індустріалізація залишають дедалі менше можливості для ручної праці, що з прихильністю сприймається більшістю населення, яке не усвідомлює, що цей шлях дедалі більше відриває людство від власного коріння. Тут є безліч небезпек для людей, і вони сьогодні вже заявляють про себе повною мірою. Це:

  1. Гіподинамія.
  2. Інформаційне навантаження.
  3. Висока забрудненість повітря.
  4. Високий рівень шуму і таке інше.

Всього цього немає у коттеджному містечку Золоче.