З мобільними телефонами усі знайомі давно: телефонуємо, слухаємо музику, фотографуємо, розважаємося тощо. Однак для користувача важлива не тільки функціональність пристрою, але і його зовнішній вигляд. У нескінченній боротьбі за споживача виробники мобільних пристроїв невпинно намагаються знайти будь-яку новинку, те, що допоможе їхньому продукту виділитися, зробити його більш помітним. Перше, що бачать і що формує перше враження, це корпус пристрою. Щоб зробити його більш привабливим і витонченим, дизайнери не тільки винаходять різні дизайни і кольори, але і використовують різні матеріали. Купити чохол для телефону можна в магазині Itsell.

З якого матеріалу зроблений чохол для мобільного телефону?

  • Що ж, наразі існує два основних синтетичних матеріалу, з яких виготовлено більшість чохлів: акрилонітрилбутадієнстирол (більш відомий як АБС-пластик)
  • полікарбонат (PC).

АБС-пластик рідко використовується в чистому вигляді, оскільки це дуже ударостійкий матеріал, але, з іншого боку, він чутливий до ультрафіолету та змін погоди. Чохол, виготовлений тільки з цього пластику, за короткий час стає крихким і починає розвалюватися. Єдина його перевага в тому, що цей пластик набагато дешевше полікарбонату.

Тому, щоб зробити корпус більш міцним і в той же час економічним, ABS-пластик змішують з полікарбонатом. Це дозволяє значно підвищити його довговічність без втрати твердості та стійкості. Цією сумішшю дуже зручно ліпити практично будь-яку деталь з усіма її дрібними елементами: повітряні решітки, ніжки та ложа для електронних компонентів, отвори для шурупів тощо. Захисне скло на телефон також можна придбати онлайн.

Таким чином, практично всі найпопулярніші чохли для телефонів виготовлені з пластику ABS+PC. Враховуючи, що колір матеріалу визначається на початковому етапі підготовки пластику, готовий виріб виходить з преса.

Чохол з блискучою поверхнею

Також часто можна побачити корпуси з блискучою поверхнею - це означає, що виробник застосував додаткову обробку. Крім того, останнім часом дуже популярними стають матові поверхні з покриттям «софт-тач». Замовити чохол на смартфон можна теж онлайн.

Soft-touch — це матове покриття, яке на дотик схоже на гуму, але наноситься як фарба або лакована шкіра. Почав використовуватися в 1992 році і виготовляється на основі поліуретанової фарби (білої або прозорої) і затверджувача для неї. Для отримання різних кольорів і відтінків додають різні барвники. Слід визнати, що покриття «софт-тач» має істотний недолік: воно дуже тонке, його товщина становить від 30 до 60 мкм. Для порівняння, товщина людської волосини становить від 80 до 110 мкм.

Щоб зробити оболонку ще більш стійкою, іноді суміш ABS+PC додає різні волокна, наприклад скляну або вуглецеву нитку, для її посилення. Наприклад, додавання 30% скловолокна подвоює міцність матеріалу. Але через витрати, які виникають, ця практика не є поширеною та не застосовується для великомасштабного виробництва.