Вітальня – територія дружніх зустрічей та затишних сімейних вечорів, місце, призначене для спілкування. І тому дуже важливо підібрати зручні та якісні дивани, який стане точкою тяжіння цієї кімнати та взагалі всієї квартири. На сайті магазину меблів “Bristol” ви знайдете тільки великий вибір диванів, а й основні критерії та поради, які допоможуть вам визначитися.

Як вибрати зручний диван?

Перше, на що варто звернути увагу, вибираючи дивани у вітальню – форма та розмір. Вони залежатимуть від двох речей:

  • площі приміщення;
  • кількості мешканців;
  • способу життя власника квартири.

Якщо ви не прихильник шумних дружніх зустрічей, а вітальня потрібна для перегляду улюблених фільмів і серіалів поряд з другою половинкою, цілком достатньо буде двомісного дивана прямої форми довжиною 150-170 см. Такі меблі легко рухати, якщо захочеться зробити перестановку, просто прибратися, вона не займає багато місця. Головна перевага такого дивана – довговічність за невисокої вартості. Надійний каркас, міцні ніжки та оббивка із зносостійких матеріалів дають можливість активно експлуатувати його протягом як мінімум 10-15 років.

Якщо ж у вашій сім'ї більше двох чоловік, знадобиться повногабаритний диван. Тут стандартна довжина – 180-200 см, а ширина у складеному вигляді – 80-90 см. Варто також придивитися до кутових диванів – Г- або П-подібних. Їхні головні плюси:

  1. Велика місткість, порівняно з прямими.
  2. Можливість раціонально використовувати кут кімнати.
  3. Можливість при необхідності зонувати кухню-вітальню.

Наступний обов'язковий пункт - каркас. Саме ця конструкція відповідає за термін експлуатації дивану.

На сьогоднішній день використовується три основні типи:

  • ДСП;
  • фанера;
  • металокаркас.

Перший – найекономічніший і він найменш надійний. Спресована тирса не здатна довго тримати форму, при щоденному використанні ДСП швидко прогинається і ламається.

Каркас з багатошарової фанери набагато надійніший, він екологічний, легкий і майже не схильний до деформації, його єдине слабке місце - стики, тому при виборі дивана переконайтеся, що всі вони додатково укріплені. Найпрактичніший варіант, безумовно, металокаркас. Він не боїться перепаду температур і вологості і не деформується при великих навантаженнях, тому витримає навіть активних дітей, які люблять пострибати на дивані. У магазин меблів “Bristol”сотні моделей диванів в наявності та на замовлення, вибрати підходящий варіант буде просто. Переконайтеся самі!