У напрямку населеного пункту Долина на Слов'янському напрямку українські захисники відбили штурм окупантів та відкинули ворога.

Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ. 

На Слов'янському напрямку ворог здійснював артилерійські обстріли неподалік Краснопілля, Первомайського, Нової Миколаївки, Богородичного, Адамівки, Долини, Мазанки, Дібрівного, Чепіля та Мосьпанового. Штурм противника у напрямку населеного пункту Долина українські воїни успішно відобразили. Окупанти відкинуті.

На Донецькому напрямі основні зусилля противника зосереджені на встановленні контролю за територією Луганської області в межах адміністративних кордонів. Ворог вживає заходів щодо відновлення транспортної інфраструктури у тилових районах. На Краматорському напрямку окупанти обстрілювали зі ствольної артилерії райони Білогорівки та Верхньокам'янського. Завдали ракетно-авіаційного удару поблизу Слов'янська та Званівки.

На Бахмутському напрямку ворог веде штурмові дії у напрямку населеного пункту Новолуганське, бойові дії продовжуються. Обстрілював із ствольної артилерії райони населених пунктів Кодема, Новолуганське, Покровське, Берестове, Спірне, Івано-Даріївка. Наніс ракетно-авіаційні удари неподалік Соледара, Спірного, Покровського та Шумів. За підтримки вогню артилерії та авіації агресор відновив штурмові дії у напрямку населеного пункту Спірне, має частковий успіх, бойові дії продовжуються. На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках фіксуються обстріли позицій Сил оборони щодо артилерії різних калібрів вздовж лінії зіткнення. Російські окупанти вдарили авіацією по населеному пункту Авдіївка.

На Харківському напрямку ворог основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів та недопущенні просування українських військ. Противник обстріляв з артилерії, реактивних систем залпового вогню та танків райони населених пунктів Кутузівка, Нове, Руські Тишки, Мала Данилівка та Дементіївка. Наніс авіаційний удар по місту Харкову. На Південнобузькому напрямку противник основні зусилля зосереджує на недопущенні просування підрозділів Сил оборони України. Здійснював обстріл зі ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Лупарево, Мирне, Шевченкове, Червона Долина, Кобзарці, Партизанське, Березнегувате, Тополіне, Іванівка, Потьомкіне, Княжівка, Добрянка, Трудолюбівка та Осокорів. Парою вертольотів Ка-52 завдав авіаударів поблизу Зарічного та Ольгіного. Українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи продовжують удари по складах ворога та скупчення загарбників, зокрема, на Херсонщині.

На Сіверському напрямі ознак створення наступального угруповання не виявлено. Ворог здійснив мінометні обстріли в районах населених пунктів Мхи, Залізний Міст Чернігівської області та Шалигине Сумської області. Наніс авіаудару з вертольота Мі-24 за будівлею школи у районі населеного пункту Есмань Сумської області. "Російські окупанти деморалізовані та вишукують будь-яку можливість отримати легкі поранення. Вдаються до самокаліцтва та різних симуляцій поганого здоров'я. Тільки щоб живими повернутися до Російської Федерації", – додали у повідомленні Генштабу.