Незважаючи на всі зусилля ворога створити сприятливі умови для посилення наступу на окремих напрямках, ЗСУ продовжують порушувати логістичне забезпечення противника.

Про це повідомляє прес-служба Луганської ОВА.

«Ви бачите, що в окупованих містах та селах Луганщини все частіше трапляються неприємні для росіян несподіванки. Приклади останніх днів – Лисичанськ та Попасна, а також події у населених пунктах, захоплених ще у 2014 році. Завдяки нашим артилеристам та людям, яким за декілька місяців набрид «руський мир», вдалося порушити наступальні плани рашистів і значно зменшити кількість обстрілів», - йдеться в повідомленні.

Так, за минулу ніч противник здійснив шість артилерійських обстрілів та чотири мінометні, завдав ракетний удар, намагався уразити позиції наших військових із танків, двічі застосовував авіацію.

Атаки росіян відбиті за сімома напрямками. За одним – наразі бої ще точаться.

Тим часом в Сєвєродонецьку окупанти створюють додаткові проблеми, аби ускладнити виплату так званих «пенсій республіки». Зокрема, «омбудсмен лнр» заявила, що сєвєродончани не можуть оформити пенсії та соцвиплати через нестачу документів, які нібито «знищили ЗСУ».

«Але ж ми розуміємо, що в окупаційної влади просто не вистачає грошей на всіх охочих. Тому навіть перед так званим «референдумом» вони не можуть виконати обіцянки», - повідомляють в прес-службі.