У Сватівському районі, аби без свідків приховати інженерне обладнання, окупанти насильно виселили жителів населених пунктів Гончарівка та Куземівка. Про це повідомляє прес-служба ЛОВА.

Зазначається, що до початку російського вторгнення в цих населених пунктах проживало загалом трохи більше 2 тисяч осіб.

"Напередодні холодів вивезли людей із рідних домівок вглиб захопленої території. Де зараз вони – достеменно невідомо", - йдеться в повідомленні.

На тимчасово окупованих територіях України військово-політичне керівництво Російської Федерації також оголосило часткову мобілізацію для тих, хто отримав паспорт РФ. Однак для того, щоб проголосувати на псевдореферендумі, ніякого паспорта не потрібно.

"До голосування допускатимуться виборці не тільки по пред’явленню паспорта так званої «ЛНР», паспорта громадянина України, а й тимчасового посвідчення, виданого у зв’язку з втратою документів. Скільки цих посвідчень видадуть на Луганщині за ці дня – незрозуміло. Лише місцевим жителям чи якимось бурятам також – теж. Якщо голосуєш не за місцем реєстрації –  відкріпного талону не потрібно: бажаючого  безпосередньо на місці внесуть до додаткових списків", - зазначають в ЛОВА.