Російські окупаційні сили посилюють атаки на Слов’янськ у Донецькій області, використовуючи широкий спектр озброєння.
Про це повідомив начальник Слов’янської МВА Вадим Лях в ефірі загальнонаціонального телемарафону, передає «Східний Варіант».
За словами очільника, останнім часом російська армія активніше застосовує реактивні системи залпового вогню «Смерч», використовуючи касетні та фугасні боєприпаси. Крім того, місто регулярно зазнає атак керованими авіабомбами та ударними безпілотниками типу «Шахед».
«На жаль, обстріли продовжуються. Ворог частіше застосовує обстріли з РСЗВ «Смерч». Прилітають КАБи, «Шахеди»», – зазначив очільник громади.
Попри постійні обстріли та небезпеку, у Слов’янській громаді наразі залишаються понад 41 тис жителів, серед яких близько 3,5 тис дітей.

З 1 лютого 2024 року переселенці, обліковані до 1 серпня 2023 року, можуть залишитися без допомоги на проживання. Яка ситуація з продовженням виплат на сьогодні, розповів юрист телеграм-каналу "Юридична допомога "Право на Захист". Так, відповідно до роз'ясненнь Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територ…







