За останню добу росіяни випустили три ракети, здійснили три масовані артилерійські атаки та два довготривалі мінометні обстріли. Ще тричі росіяни спробували розвинути танковий наступ.

Про це повідомляють в прес-службі Луганської ОВА.

Окупанти не полишають намірів розвинути наступ на великі міста Донеччини, але поки «завмерли» на Луганщині. Атакують одразу з кількох напрямків, намагаючись розосередити нашу оборону.

Не вдається – 24 липня знову відійшли з втратами. Як от на ділянках Верхньокам’янка – Верхньокам’янське, Білогорівка – Верхньокам’янське та Верхньокам’янка – Івано-Дар’ївка, що на Донеччині.

«По всіх цих напрямах росіяни не тільки не просунулися, а й недорахувалися бійців, які назавжди залишилися в українській землі», - йдеться в повідомленні.

Населені пункти ворог обстрілює із винищувачів, відкриває вогонь з реактивної та зі ствольної артилерії, використовує безпілотники.

«Шостий місяць Луганщина протидіє російському вторгненню. Росіяни налаштовувалися на короткострокову війну зі швидкою капітуляцією України, але за підсумками понад 150 днів вони то захоплюють Білогорівку, намагаючись покращити тактичне положення, то відходять із неї. Це не те, про що мріяла «друга армія світу». Амбітні наміри порушили ЗСУ», - повідомляють в прес-службі.