Благодійністю займається у тих чи інших формах багато юридичних та фізичних осіб. Цю діяльність регламентовано законодавством. Водночас вона має певні особливості, які треба знати та враховувати. Зокрема, щоб працювати без обмежень достатньо зареєструвати благодійну організацію під ключ за допомогою професіоналів. На https://www.legalact.com.ua/reyestracziya-blagodijnoyi-organizacziyi/ про це можна дізнатись більш детальну інформацію.
Як здійснюється процес
Він складається з декількох основних та необхідних етапів. В першу чергу засновникам суб’єкта благодійної діяльності надаються усі необхідні консультації. Вони стосуються порядку створення об’єднання, вимог до установчих документів, особливостей оподаткування та ведення звітності тощо.
Надалі доходить черга до таких дій:
- перевірка запропонованої назви на предмет тотожності;
- розроблення для майбутньої організації мети та напрямків діяльності, структури керівних органів та їх компетенції;
- підготовка статуту та інших установчих документів;
- здійснення державної реєстрації юридичної особи.
За окрему плату фахівці надають і додаткові послуги. Зокрема, це реєстрація новоствореної юридичної особи в реєстрі неприбуткових організацій, відкриття банківського рахунку та виготовлення печатки. У разі необхідності будуть також надані необхідні консультації з питань отримання грантів та гуманітарної допомоги.
Переваги співробітництва з фахівцями
Перш за все – це комплексний підхід до виконання завдання. Благодійна організація створюється з нуля. При цьому враховуються усі побажання замовника стосовно особливостей діяльності, форм надання допомоги громадянам. Ще один важливий момент – економія часу. Не має потреби його витрачати на підготовку пакета документів, візитів до різних інстанцій, численні черги. Вся ця робота є зоною відповідальності юристів з багаторічним досвідом роботи.
Взаємодія з ними максимально прозора. Зокрема, стосовно кожного кроку передбачено надання звіту. Окрім того вартість надання послуг обговорюється заздалегідь та у подальшому не підлягає коригуванню. Виключенням є виникнення потреби у додаткових діях за ініціативою замовника. У процесі діяльності для благодійної організації вкрай важливий юридичний супровід. Тому є можливість отримати його на постійної основі у вигляді консультацій, розроблення договорів та ін.