Бойовика з Луганська засуджено до максимального покарання: фото з відкритих джерел
На 10 років засуджено мешканця Луганська, який брав участь у бойових діях на Донбасі.

Про це повідомили в Луганській обласній прокуратурі.

Так, прокурори у суді довели, що у серпні 2021 року чоловік "уклав контракт на військову службу" у так званому "піхотному підрозділі народної міліції лнр" та отримав вогнепальну зброю системи Калашникова разом з військовою екіпіровкою.

До повномасштабного вторгнення рф в Україну він перебував у складі "2-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади народної міліції лнр" на посаді "кулеметника".

"Засуджений здійснював виїзди на лінію бойового зіткнення зі Збройними Силами України, заступав у добові наряди та виконував інші накази керівництва, спрямовані на посилення обороноздатності збройного підрозділу. З початком російської агресії чоловік у складі окупаційної армії "лнр" направлений на Донбас для участі у спільній з збройними силами рф так званій «спецоперації». У серпні 2022 року його взято у полон військовослужбовцями ЗСУ", - йдеться в повідомленні.

Його визнали винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та участі у діяльності не передбачених законом збройних формувань.